Projekt "aktywna tablica"

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA

RZĄDOWY PROGRAM ROZWIJANIA SZKOLNEJ INFRASTRUKTURY ORAZ KOMPETENCJI  UCZNIÓW I NAUCZYCIELI W ZAKRESIE TECHNOLOGII INFORMACYJNO- KOMUNIKACYJN

NA LATA 2020-2024

„AKTYWNA TABLICA”

Wartość dofinansowania:     35 000,00 zł                                                                                Całkowity koszt inwestycji: 43 750,00 zł

Informujemy, że Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Budzowie pozyskała dofinansowanie na zakup pomocy dydaktycznych   w ramach Rządowego programu „Aktywna tablica”.

Celem programu jest umożliwienie wykorzystywania w procesie dydaktycznym sprzętu, pomocy dydaktycznych i narzędzi do terapii, wybranych przez szkołę zgodnie z ich zdefiniowanymi potrzebami oraz podniesienie kompetencji uczniów i nauczycieli przez zmianę sposobu myślenia    o możliwościach wykorzystania nowych technologii. W ramach otrzymanego wsparcia szkoła zakupi m.in. monitor interaktywny, komputery oraz specjalistyczne oprogramowanie, które będzie wykorzystywane w pracy   z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.